Malířské a lakýrnické práce

Malířské práce – místnosti i exteriér jako ze škatulky

Uvažujete o vymalování bytu, či kanceláře? Rádi byste dali fasádě novou tvář? Nechce se vám trávit hodiny přípravami, oháněním se válečkem a otravným uklízením?

Přenechte všechnu práci nám. Provádíme malířské práce, kompletně: Posuneme nábytek, připravíme si podklad, vše důkladně přikryjeme. Po skončení uklidíme. Vaším jediným úkolem bude vybrat si barvu, odstín, techniku.

Naše služby využijete především při:

Malířské práce provádíme v Plzni a okolí. Rádi přijedeme vyřešit vaše požadavky, ať se týkají malování interiérů, nebo fasád.

Interiérové nátěry – malování pokojů

Interiérové nátěry se hodí pro běžné malování pokojů, kanceláří a všech vnitřních místností. Na  malování používáme štětku či váleček, ve 2 až 3 vrstvách. Zaručujeme, že po naší aplikaci nátěr vydrží i 10 let, při šetrném zacházení i mnohem déle.

Vybírejte si z tisíců odstínů barev a nátěrových materiálů. Společně vybereme vhodné řešení, díky kterému si místnosti doladíte.

Natěračské a lakýrnické práce — povrch, který vydrží

Stává se vám při natíráni a lakování, že vám barva stéká, špatně kryje a vznikají cákance a mazaniny? S námi nic podobného nenastane.

Natěračské a lakýrnické práce provádíme dlouhé roky – známe skvěle nátěrové hmoty, přísady. Vše umíme ideálně naředit podle počasí i podkladu. Finálním nátěrem vytvoříme ochrannou vrstvu a dáme materiálu požadovaný vzhled.

Natřeme a nalakujeme:

S námi nemusíte stavět lešení, pokud to není třeba. V Plzni a okolí si vystačíme s dlouhým žebříkem, horolezeckou technikou nebo vysokozdvižnou plošinou. Jestliže je však lešení nevyhnutelné, zajistíme ho pro vás.

Natěračské práce – prodloužení životnosti na maximum

Ať už potřebujete natřít zárubně v bytě, stůl, střechu či venkovní ocelovou konstrukci, dejte si záležet na natěračských pracích. Uvnitř musí materiály odolávat mechanickému poškození, venku zase proměnlivým povětrnostním a klimatickým podmínkám.

Nátěrem získají kovy i dřevo nový barevný dezén, ale také nutnou ochrannou vrstvu. Připravíme bezvadně podklad. Následně přistoupíme k samotné aplikaci nátěru kvalitními barvami. Pak si můžete být jisti, že nátěr vydrží věky.

Lakýrnické práce – přirozená ochrana dřeva

Kvalitní povrchovou úpravu potřebují dřevěné podlahy, okna, dveře, nábytek i dřevěné konstrukce. Po nalakování vystoupí přirozená struktura dřeva a nátěr přispěje k trvanlivosti a odolnosti materiálu. Lakýrnické práce provádíme odbornými postupy za použití prověřených laků. Používáme také speciální podlahové laky na kov, či beton.

Nevíte si s nátěry rady? Přenechte raději nám. Vyzkoušejte naše lakýrnické služby o vaše dřevěné materiály se postaráme s nejvyšší péčí.

Dosáhneme všude, kde je nátěr potřeba

Malířské práce a fasádní nátěry občas provádíme ve výškách. Nepotřebujeme však nutně stavět nákladné lešení. Všechny práce do 5m výšky  provádíme ze žebříků, takže ušetříte spousty peněz za pronájem, montáž a demontáž lešení. Jestliže se zakázka bez lešení neobejde, není pro nás problém postarat se o jeho konstrukci i rozebrání po dokončeni prací. A kde ani lešení nestačí, použijeme horolezeckou techniku, nebo vysokozdvižnou plošinu. Dostaneme se kamkoliv.

Úklidovým pracím po malování se s námi vyhnete

Po malování sice získá vaše obydlí úplně jiný rozměr. Nejhorší však obvykle čeká pouze na vás – závěrečný úklid. Pocákaná podlaha, zašpiněné zárubně a vypínače, umazaná okna. Na to s Malaplast zapomeňte. Zajistíme veškeré stěhování i zakrytí nábytku, zárubní, oken i vypínačů, čímž vám ubudou vrásky na čele.

Natírání větších ploch

Airless spraying – bleskové natírání velkých hal

Potřebujete rychle natřít obrovskou plochu a přitom co nejvíce ušetřit čas, barvu a peníze? Specializujeme se na velice efektivní bez vzduchové stříkání – airless spraying, které využijete při malováni pokojů a venkovních ploch velkých rozměrů.

Airless spraying je postup, při kterém všechna barva končí tam, kde má, a ne všude okolo. Nepoužívá se obyčejná malířská pumpa, ale speciální pistole určená k tomuto postupu nanášení nátěru – barva je roztříkávána za vysokého tlaku až několika set atmosfér. Díky tomu docílíme velmi rychlé aplikace a postačí jeden nátěr.

Zavolejte nám a my vám o metodě airless spraying povíme víc.