Úklidové služby

Úklidové služby, čistota bez starostí

Nešvarem mnoha malířských a natěračských firem je, že si nedávají záležet, na přípravné práce před provedením nátěrů. Vy pak sice přijdete k pěkně vymalované místnosti ale všude je takový nepořádek, že drhnutím a mytím musíte trávit ještě dlouhé hodiny.

Naši pracovníci před započetím jakékoliv práce si pohrají se zakrytím podlahových krytin včetně koberců, nábytku, zárubní, vypínačů a podle potřeby přestěhují nábytek.

Po dokončení na vás nečeká ubíjející uklízení, ale čisto skvoucí interiér. Pokud však potřebujete využít naše úklidové služby, jsme připraveni vám vyhovět.

Mytí oken

Zaměřujeme se na mytí oken kanceláří, kancelářských budov a  velkých objektů, kde je potřeba rychle a kvalitně zvládnout obrovské plochy.

Pokud chcete umýt okna, balkónové dveře a celé prosklené plochy, skutečně dobře a bez veškerých nečistot, od skutečných profíků, kvalitně, jsme tu pro vás.

Čištění koberců

I při pravidelném vysávání na váš koberec jednou dojde. Sem tam nějaký flek způsobený malou nehodou, nepěkný vzhled, ale také nečistoty, které pouhým okem nevidíte. Nevyhazujte ho – nechte si ho pořádně vyčistit.

Čištění koberců provádíme v závislosti na druhu koberce a míry znečištění,  suchou pěnou, mokrou cestou i parním čištěním. Také čistíme matrace a veškerý čalouněný nábytek. Obnovíte jeho vzhled, zbavíte se fleků a vrátíte mu původní vlastnosti